Teslimat ve İade

Duyurular bölümünde yayınlanan özel kampanyalar dışında tüm siparişlerin ‘KARGO ÜCRETİ’ Satıcı firma Gingillo Aksesuar tarafından karşılanmaktadır.

TESLİMAT
Siparişler, 1-5 iş günü içerisinde Alıcının teslimat bilgileri doğrultusunda ‘MNG Kargo’ya teslim edilecektir. Tedarik sürecindeki ve ön sipariş durumundaki ürünler için tahmini kargoya teslimat süresi değişiklik göstermektedir. Tedarik süreci ile ilgili konularda www.gingilloaksesuar.com iletişim bölümünden ya da WhatsApp hattından destek alabilirsiniz. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz. 

KOŞULSUZ İADE HAKKI
Alıcı, web sitesinde yer alan ürün/ürünlere ilişkin temel niteliklere, satış fiyatlarına, ödeme şekli ve koşulları ile teslimata ilişkin bilgilere haiz olarak alışverişi tamamlar. Satıcı siparişleri tüketici mevzuatına uygun olarak, sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile Alıcıya teslim eder. Alıcının satın almış olduğu ürün/ürünleri tam ve eksiksiz alması için, Satıcı sipariş esnasında verilen bilgiler doğrultusunda hareket eder. Bu iki koşul göz önünde bulunduğunda sipariş Alıcı ve Satıcı için sorunsuz tamamlanmaktadır. Tam ve eksiksiz olarak tamamlanmış alışverişin neticesinde Alıcı, satın almış olduğu ürün/ürünleri 7 gün içerisinde koşulsuz iade etme hakkına sahiptir. Ürünlerin iade edilebilmesi için kutu içeriği materyalleri ve ürünlere ait fatura ve varsa hediyeleri mutlaka ürün ile birlikte gönderilmelidir. Koşulsuz iade ürünler için kargo bedeli alıcıya aittir.

ÜCRETSİZ İADE HAKKI
Alıcı satın almış olduğu ürün/ürünlerde siparişinin aksine farklı ürün, farklı renk, farklı beden, ayıplı ürün gibi durumlarla karşılaşması halinde 7 gün içerisinde ücretsiz değiştirme ve dilerse iade etme hakkına sahiptir. Alıcı ilgili konuda www.gingilloaksesuar.com iletişim bölümünden ya da WhatsApp hattından bilgi vermeli ve Satıcıdan iade kodu talep etmelidir. Anlaşmalı kargo firması dışında değişim/iade gönderileri kabul görmeyecektir.

DEĞİŞİM HAKKI
Alıcı satın almış olduğu ürün/ürünleri 7 gün içerisinde farklı bir ürün ile değiştirme hakkına sahiptir. Ayıplı kargo gönderileri dışında yapılan değişimlerde 1 kargo bedeli Alıcı, 1 kargo bedeli Satıcı tarafından karşılanır. Alıcı ilgili konuda www.gingilloaksesuar.com iletişim bölümünden ya da WhatsApp hattından bilgi vermeli ve Satıcıdan değişim kodu talep etmelidir. Anlaşmalı kargo firması dışında değişim/iade gönderileri kabul görmeyecektir.

GERİ ÖDEMELER
İade edilen ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler 7 iş günü içerisinde Satıcının muhasebe bölümünden Alıcının ödeme kanalına iletilmektedir. İade ödemenin Alıcı hesabına yansıma süresi banka tarafından belirlenmektedir ve bu sürece Satıcının müdahalesi bulunmamaktadır. İadeden sonraki süreç Alıcı tarafından yapılan ödeme kanalından takip edilmelidir.